Zážitky v Pultu

Pronikněte do tajů pivního světa.

 

Říká se, že pivo je náš národní poklad – a věřte, že po Degustaci u kulatého stolu se bude každý cítit jako král nebo královna. Ochutnat totiž může několik druhů ležáků, speciálů, nebo rovnou oboje. Záleží jen na chuti a touze objevovat! 
Pivní degustaci jsme vymysleli pro čtyři přátele, kteří se sejdou u kulatého stolu a ochutnávají a ochutnávají… Nebojte, o hladu je nenecháme! V ceně je samozřejmě i občerstvení po celou dobu degustace.

 

Jste pivní znalci a chcete si své zkušenosti porovnat s přáteli? Myslíte, že poznáte pivní styl i poslepu? A nebo se chcete zdokonalit v senzorice a vyzkoušet jaké jsou vaše možnosti? Při Lahváči postupně načneme 10 lahvových piv z malých i velkých pivovarů a vy budete hádat, co právě pijete. Pivařům začátečníkům pomůžou karty s nápovědou, největší fajnšmekři mohou tipovat z hlavy.

 

 

 

2 položek celkem
Pult Kulaty stul fotil Kuba Zeman 6190
od 6 210 Kč

Usedněte s kamarády ke Kulatému stolu a ochutnejte z několika pivních stylů. Čeká vás večer s výčepním, který vám o pivním řemesle a jednotlivých...

412/4 O
Lahváč
od 1 980 Kč

Pojďte otestovat svoje pivní chuťové buňky! Při tomto zážitku postupně načneme 10 lahvových piv z malých i velkých pivovarů...

465/2 O